Mezoterapia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 09 Marzec 2009 14:14

MEZOTERAPIA

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejscach zmienione chorobowo.
Dobre rezultaty uzyskuje się w zapobieganiu starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca, takie jak twarz, szyja, dekolt, skora owłosiona głowy, pośladki,uda, brzuch.
Zabiegi wykonuje lekarz za pomocą odpowiednio dobranej igły i strzykawki lub specjalnego pistoletu.

Dzięki mezoterapii w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycje i wygląd skóry. Ta nowoczesna metoda regeneracji i odżywiania skóry cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzanie substancji odżywczych gwarantuje szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała.
mezoterapia

MEZOTERAPIA TWARZY, SZYI I DEKOLTU ( MEZOLIFT)


Skórę ostrzykuje się bardzo gęsto, odpowiednio dobranymi preparatami. Najlepsze efekty uzyskujemy podając czysty kwas hialuronowy(surgilift,juvelift,restylane white)
Zabiegi wykonuje się co 7-14 dni co najmniej 4 razy. Raz na kwartał należy powtórzyć aby podtrzymać efekt.


Mezoterapia cellulitu

Cała powierzchnie celulitu ostrzykuje się substancjami, które poprawiają mikro krążenie krwi i limfy oraz uwalniają nadmiar tłuszczu. Zabiegi wykonuje się co 7 dni 8 do 10 razy.

Mezoterapia łysienia

Mezoterapia nie tylko powstrzymuje proces łysienia ale pomaga w odrastaniu włosów o ile mieszki nie są w atrofii. Zabiegi wykonuje się co 7 dni przez 2 miesiące,potem jeden zabieg na miesiąc.

Mezoterapia blizn

Polega na podskórnym ostrzykiwaniu blizny odpowiednim koktajlem. Seria zabiegów to 5-10 sesji raz w tygodniu. W zależności od stopnia nasilenia blizny, może być powtórzona.


Wskazania do zabiegu
- zmarszczki
- blizny
- rozstępy
- cellulit
- łysienie
- wiotka skóra


Mezoterapia 2

 

Zmieniony ( Środa, 08 Kwiecień 2009 18:41 )